RV FASHION STYLE
Home  Kontakt

Módní poradenství

Módní poradce René Volek poskytuje poradenství nejen pro známé politiky a herce

René Volek
Značku RV FASHION STYLE založil módní poradce René Volek, který je jednatelem společnosti. Módní poradenství je jeho velkou zálibou, v tomto směru je uznávaným odborníkem, který čerpá zkušenosti v zahraničí, proto je kvůli módnímu poradenství vyhledáván nejen předními politiky, ale v prodejnách ve městech Praha, Prostějov a Olomouc ho navštěvují i podnikatelé, představitelé státní správy, také například herci.

Objednat bezplatné módní poradenství si v prodejně René Volka může objednat kdokoliv

Módní poradenství René Volka je však určeno nejen pro politiky a business klientelu, objednat bezplatné poradenství od René Volka si může kdokoliv. Stačí se objednat na čísle + 420 773 592 104 nebo můžete napsat na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

René Volek – vyhledávaný specialista na profesionální módní poradenství

René Volek
René Volek dříve působil jako vrchní ředitel firemních prodejen OP Prostějov, následně založil vlastní módní firmu RV FASHION STYLE, která má dnes dvě prodejny v Prostějově, jednu v Olomouci a jednu v Praze – v Galerii Harfa. V oblasti módního poradenství je René Volek vyhledávaným specialistou.


O René Volkovi

Domovský list krejčího
René Volek pochází z města Prostějov, své služby však poskytuje klientům v rámci celé České republiky a Slovenské republiky. Rodné kořeny módního poradce a jednatele firmy RV FASHION STYLE s.r.o. René Volka jsou pevně spjaty s oděvnictvím jako takovým, neboť dědeček a babička ze strany jeho tatínka měli ve dvacátých letech minulého století v Prostějově vlastní krejčovskou dílnu, kde tvořili individuální modely pro své zákazníky.
René Volek po ukončení studia na ekonomické fakultě VŠB TU v Ostravě v roce 1998 nastoupil do Oděvního podniku, a.s. v Prostějově, kde se v roce 2002 stal vrchním ředitelem firemních prodejen. Po deseti letech svého působení v Oděvním podniku, a.s. se vydal vlastní cestou. Založil firmu RV FASHION STYLE s.r.o. Zakládá si na individuálním přístupu k zákazníkům.
René Volek přednáší na vysoké škole a publikuje v různých prestižních časopisech. Jeho hlavní činností zůstává věnovat se osobně zákazníkům, kteří mají zájem o profesionální módní poradenství, protože spokojenost zákazníka je nosným krédem firmy RV FASHION STYLE s.r.o.

Módní poradenství pro organizace – semináře, školení

René Volek se nezaměřuje pouze na módní poradenství ve svých prodejnách, ale jeho služby mohou využít i různé organizace (firmy, úřady atp.), pro které nabízí různá školení zaměřená například na klasické módní poradenství, etiketu a dress code. Cena za tyto školení je smluvní, podrobnější informace získáte na čísle +420 777 283 600, můžete napsat i na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .